Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Mattie Valk heeft 'ongelooflijk veel zin' in eerste race Formule 1-seizoen

Door ANP
schedule 2 min
location_on [xx]km
mattie valk
Mattie Valk heeft "ongelofelijk veel zin" in de eerste race van het nieuwe Formule 1-seizoen. Zondagochtend 05.00 uur Nederlandse tijd begint wereldkampioen Max Verstappen in Australië met het verdedigen van zijn wereldtitel. Tegen het ANP zegt Valk, groot fan van de populaire autosport, dat de start van het nieuwe seizoen voelt alsof hij bijna jarig is.

"Ik heb ongelofelijk veel zin. Ik ga 's avonds naar bed alsof ik jarig ben en 11 word, dat gevoel heb ik erbij", zegt de Qmusic-dj die in januari 40 werd. "Normaal maak je van de zondag gebruik om uit te slapen, maar dit wordt gewoon: laptop open, in bed blijven liggen en genieten. Daarna slaap ik wel een beetje bij."

Volgens kenners wordt dit jaar "het spannendste seizoen in jaren" in de Formule 1. "Daar sluit ik me wel bij aan, omdat je echt niet kunt zeggen wie er wereldkampioen wordt. Ik heb gezegd dat ik het Lewis Hamilton heel erg gun", zegt hij over de 40-jarige coureur van McLaren, Mercedes en sinds dit seizoen Ferrari. "Ik zou het waanzinnig vinden als hij zijn achtste wereldtitel pakt, dat zou ik magistraal vinden bij drie verschillende teams. En dan in Ferrari-rood ook nog. Bij dat idee alleen al krijg ik kippenvel."

18 maart '25 ( 9:53)

Kees Tol doet geheimzinnig over relatie

Kees Tol heeft "iemand in de liefde". De 43-jarige presentator vertelde dat in de podcast 30 MINUTEN RAUW van Ruud de Wild.

18 maart '25 ( 9:15)

Zussen OGENE doen niet snel weer mee met muziekcompetitie

De zussen van OGENE zullen niet snel weer aan een muziekcompetitie meedoen. Volgens de vrouwen, die in 2014 doorbraken met de winst van talentenjacht The Voice of Holland, hoeven ze zich niet meer te bewijzen, vertellen Lisa, Amy en Shelley Vol in een interview met het ANP. "Muziek is voor ons geen wedstrijd meer", aldus Lisa.

18 maart '25 ( 8:42)

Rob de Nijs deze week geëerd op televisie en radio

Televisiezenders brengen deze week een eerbetoon aan Rob de Nijs. De zanger overleed zondag op 82-jarige leeftijd. NPO 1 zond maandagavond een aflevering uit van de TV Show waarin De Nijs centraal staat.

18 maart '25 ( 8:33)

Debuutalbum Roxy Dekker staat in Vlaanderen niet op eerste plek

Het debuutalbum van Roxy Dekker doet het ook goed bij onze zuiderburen. Mama I Made It komt binnen op de tweede plaats in de Vlaamse Ultratop 200. Ze moet alleen Lady Gaga met haar album MAYHEM voorlaten.

17 maart '25 (16:00)

Hele uitzending shownieuws vanavond in teken van overlijden Rob de Nijs

De hele uitzending van het SBS6-programma Shownieuws staat maandagavond in het teken van het overlijden van Rob de Nijs. Dat laat een woordvoerster van Talpa Network desgevraagd weten.

17 maart '25 (15:30)

Presentatrice en contentcreator Roxanne Kwant maakt binnenkort filmdebuut

Presentatrice en contentcreator Roxanne Kwant maakt binnenkort haar filmdebuut. Zij is te zien in de nieuwe komedie Lekker met de Meiden, die vanaf begin juni in de bioscopen te zien is. Dat maakten producent NewBe en distributeur WW Entertainment maandag bekend.

17 maart '25 (13:45)

Salma Hayek gaat na 25 jaar acteren eigen film schrijven en regisseren

Salma Hayek is bezig met het schrijven van haar eerste speelfilm. "Ik denk dat ik het recht heb verdiend om te schrijven na 25 jaar acteren", vertelde de 58-jarige actrice in een interview met het magazine Marie Claire. Hayek gaat tevens de regie van haar eigen film doen.

17 maart '25 (13:30)

41e album van Asterix verschijnt in oktober

Het 41e album van Asterix verschijnt in oktober. Dat meldt persbureau AFP maandag. In het nieuwe avontuur gaat de Gallische held met zijn vriend Obelix naar Portugal om hulp te zoeken in de strijd tegen de Romeinen.

17 maart '25 (12:10)

Tom Egbers: 'Mijn dochter is zwanger'

Zangeres en actrice Amy Egbers is zwanger. Dat heeft haar vader Tom Egbers maandag gezegd in Goedemorgen Nederland. "Mijn dochter is zwanger", vertelde Egbers. "Het zijn spannende dagen."

17 maart '25 (11:00)

André van Duin durft dankzij nieuwe partner weer in vliegtuig te stappen

André van Duin durft dankzij zijn nieuwe partner Fernando weer in een vliegtuig te stappen. Dat vertelde de 78-jarige artiest in het programma Ivo op Zaterdag. Van Duin heeft sinds drie jaar een relatie met Fernando Reyes, nadat in januari 2020 zijn man Martin Elferink overleed.