Nieuwe achtbaan YOY in Walibi Holland geopend

De groene baan draait om pure sensatie, met zes momenten waarop de bezoekers over de kop gaan. De blauwe baan biedt een intensieve rit zonder dat bezoekers ondersteboven komen te hangen, ideaal voor wie de spanning wil opzoeken zonder het extreme van de thrillride.
Eén van de achtbaanliefhebbers die als eerste instapten, beschreef beide ritten als bijzonder en indrukwekkend. Hij vond het ontwerp creatief en was enthousiast over de combinatie van spanning en vernieuwing die Walibi met deze attractie weet te bieden.
Ook andere bezoekers die als eersten plaatsnamen in de attractie waren onder de indruk. Een vrouw koos voor de intensieve ‘Thrill’-variant en gaf aan dat de rit, met zijn zes inversies, haar flink had geraakt – in positieve zin. Voor een andere bezoeker, die zichzelf omschrijft als fervent fan van achtbanen, voldeed de YOY-rit volledig aan zijn behoefte aan adrenaline.
Investeren in beleving
De directie van Walibi benadrukt dat het park voortdurend innoveert om aantrekkelijk te blijven voor een breed publiek. Met YOY is volgens hen opnieuw een belangrijke stap gezet, mede doordat het unieke ontwerp – twee afzonderlijke single-track banen – zorgt voor een totaal nieuwe rijervaring die bezoekers nergens anders in Nederland kunnen vinden.
De nieuwe achtbaan sluit aan bij Walibi’s strategie om zowel families als waaghalzen een beleving op maat te bieden.