Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Monica Geuze start met KNVB actie om meisjes aan te sporen om te gaan voetballen

Door ANP
schedule 2 min
location_on [xx]km
monica geuze
Monica Geuze vindt dat meer jonge meisjes moeten gaan voetballen, net zoals haar dochter Zara-Lizzy (6). Het aantal voetballende meisjes is flink gedaald, schrijft ze op Instagram. Daarom is de influencer samen met de KNVB een actie gestart waarmee ze meisjes wil aansporen het veld op te gaan.

"Ik merk dat ik er echt een leuker kind aan overhoud als ze wel is geweest", zegt Geuze in de oproep. "Ze moet haar energie kwijt, dus het is echt heel belangrijk."

Volgens de 30-jarige Geuze is voetbal meer dan alleen een sport: het verbindt de kinderen ook. "Het is heel belangrijk dat kinderen zelfvertrouwen krijgen en blij zijn met iets wat ze zelf voor elkaar hebben gekregen." Geuze kreeg dochter Zara-Lizzy samen met voetballer Lars Veldwijk. De twee zijn niet meer samen. Inmiddels heeft Geuze een relatie met de Welsh-Engelse voetballer James Lawrence.

Met de campagne wil de KNVB vooral meisjes in de leeftijd van zes tot twaalf jaar stimuleren te gaan voetballen. De bond richt zich ook op ouders die hun zoon makkelijker bij een club aanmelden dan hun dochter. Geuze vertelt zondagavond in talkshow Beau over meisjesvoetbal.

11 april '25 (15:51)

Onderhandelingen Jumbo en Heineken lopen stroef: bepaalde bieren niet meer ingekocht door supermarkt

Ook de onderhandelingen tussen Jumbo en Heineken lopen zo stroef dat de supermarktketen bepaalde bieren van het concern niet meer inkoopt. Dat bevestigt de brouwer na berichtgeving van Distrifood en De Telegraaf. In de schappen lijkt onder andere Amstel, een merk van Heineken, schaars geworden.

11 april '25 (10:26)

'Ongekend druk' in failliete Gerry Weber

Het is "ongekend druk" in de 38 winkels van de failliete vrouwenkledingketen Gerry Weber, meldt het bedrijf zelf. Volgens curator Marc van Zanten ziet een potentiële doorstarter daardoor dat er veel vraag is naar de kleding van Gerry Weber. "Het is een belangrijke steun in de rug om een doorstart te bewerkstelligen."

11 april '25 ( 9:10)

Aantal faillisementen in maart gedaald naar laagste niveau in ruim 1,5 jaar

Het aantal faillissementen is in maart gedaald naar het laagste niveau in ruim anderhalf jaar. Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) werden vorige maand 271 bedrijven failliet verklaard. In vergelijking met maart 2024 zijn er daarmee een vijfde minder faillissementen uitgesproken. Ten opzichte van februari dit jaar daalde het aantal faillissementen met een kwart.

11 april '25 ( 8:50)

CASA betaalt toch salarissen personaal na aanvraag failissement

Winkelketen CASA heeft na een faillissementsaanvraag namens het personeel wel salarissen over de afgelopen maand uitbetaald. Dat meldt de vakbond AVV, die de aanvraag voor een bankroet samen met de ondernemingsraad had ingediend.

11 april '25 ( 8:50)

Bedrijven wijzen naar elkaar in gesprek over verschillen boodschappenprijzen

Voedingsproducent Nestlé is klaar met het geweeklaag van supermarkten over lage marges. Directeur Rob Trompetter van de Nederlandse tak van het Zwitserse levensmiddelenbedrijf vindt dat "een beetje stemmingmakerij", zei hij donderdag in een rondetafelgesprek in de Tweede Kamer. Jumbo-topman Tom Heidman had leveranciers van A-merken vlak daarvoor beticht van "powerplay" bij prijsonderhandelingen.

09 april '25 ( 8:55)

Groningen krijgt nieuwe grote concerthal

Groningen krijgt een nieuwe grote concerthal. Het complex, dat de titel De Grote Popzaal krijgt, heeft straks een capaciteit van 3200 bezoekers, heeft de gemeente dinsdag bekendgemaakt. Tegelijkertijd wordt de huidige concerthal De Oosterpoort gerenoveerd.

09 april '25 ( 8:45)

Faillissement aangevraagd voor interieurwinkelketen CAS

De ondernemingsraad van interieurwinkelketen CASA in Nederland vraagt samen met vakbond AVV het faillissement van de werkgever aan bij de rechter. "Werknemers hebben er geen vertrouwen meer in dat de onderneming nog een toekomst heeft. Het bedrijf heeft de salarissen over maart niet uitbetaald, ondanks alle toezeggingen vanuit het bedrijf", maakte de vakbond dinsdag bekend.

09 april '25 ( 8:30)

Brand op industrieterrein Moerdijk

Op een industrieterrein in Moerdijk is brand uitgebroken bij een bedrijf. Het is nog onduidelijk waar de brand precies woedt, maar het lijkt er volgens de veiligheidsregio op dat de brand woedt op het terrein van Shell.

08 april '25 ( 8:55)

Couturier Addy van Krommenacker gaat samenwerken met modeonderneemster Ramona Koonings

Couturier Addy van den Krommenacker gaat samenwerken met modeonderneemster Ramona Koonings. De eigenaresse van de grote bruidsmodezaken The Wedding Palace in Deurne en The Wedding Castle in Valkenburg neemt van Van den Krommenacker het zakelijke gedeelte van zijn bedrijf over. De bekende couturier kan zich door de samenwerking volledig richten op het ontwerpen van couture, bruidsmode en zijn collectie voor moeders van de bruid.

07 april '25 (15:05)

Kansspelautoriteit (Ksa) heeft twintig illegale apps verwijderd

De Kansspelautoriteit (Ksa) heeft de afgelopen drie maanden twintig apps van illegale gokaanbieders uit appwinkels laten verwijderen. De Ksa houdt intensiever toezicht op dit soort apps en meldt dat de problemen rond illegaal gokken steeds urgenter worden.