Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Berget Lewis onder de indruk van zangkunsten Máxima

Door ANP
schedule 2 min
location_on [xx]km
ladies of soul
Berget Lewis is onder de indruk van de zangkunsten van koningin Máxima, die zaterdagavond bij Ladies of Soul de vrouwen even kwam opzoeken in de kleedkamer. Een video waarin de koningin samen met de 'ladies' zingt, ging dit weekend viraal.

"Ze kon best wel een beetje zingen hoor. Ik hoorde dat stemmetje en ik dacht: nou, Máxima...", vertelt Lewis lachend aan RTL Boulevard. In de video zingt Máxima, gekleed in een topje met spaghettibandjes, samen met onder anderen Lewis, Trijntje Oosterhuis, Candy Dulfer, Edsilia Rombley en Shirma Rouse.

Máxima kwam zaterdagavond in de Ziggo Dome kijken met vriendinnen, vertelt Lewis. "Ze is zo spontaan en leuk. En ze had een geweldige avond met haar vriendinnen", aldus de zangeres. "Ze vond het mooi. Ze heeft allemaal lieve dingen tegen ons gezegd."

Lewis is sowieso gecharmeerd van de koningin. "Ze is echt een koningin die in ons hart zit", zegt ze tegen het programma. "En ze heeft ons verrast, ik kan niet anders zeggen: het is gewoon zo'n fijn persoon, een heerlijke persoonlijkheid."

16 april '25 ( 9:35)

Emma Wortelboer bang voor moment dat dochter haar gaat googelen

Emma Wortelboer vreest het moment dat haar dochter Mia haar moeders naam intikt op Google. Dat vertelde de 28-jarige presentatrice woensdag in het radioprogramma Nooit Meer Slapen. Mia vierde onlangs haar eerste verjaardag.

16 april '25 ( 9:30)

Micky Hoogendijk: 'Mijn werk is de liefde van mijn leven'

Micky Hoogendijk is gelukkig met haar leven als vrijgezel. Dat vertelt de 54-jarige actrice en kunstenares in De Telegraaf. "Ik ben nu gelukkiger dan ooit", zegt ze. "Mijn werk is de liefde van mijn leven, zonder dat ik een workaholic ben. Ik houd gewoon van kunst en kan urenlang dromen over wat ik wil maken."

16 april '25 ( 9:25)

Loes Haverkort sprak met onderhandelaar gijzelaar Apple Store

Loes Haverkort is vanaf vrijdag te zien in iHostage, de film die regisseur Bobby Boermans voor Netflix heeft gemaakt over de gijzeling in de Amsterdamse Apple Store in 2022. De actrice sprak voor haar rol als onderhandelaar Lynn met de vrouw die deze taak drie jaar geleden in het echt op zich nam.

16 april '25 ( 9:20)

Jeroen Pauw laat zich live door rivierkreeft knijpen

Jeroen Pauw heeft zich dinsdag live op televisie proberen te laten knijpen door een Amerikaanse rivierkreeft. Het beestje leek er echter weinig zin in te hebben en de presentator kwam er zonder verwondingen vanaf.

16 april '25 ( 9:10)

Nepnieuws over mogelijk overlijden André Rieu

André Rieu is recent het slachtoffer geworden van nepadvertenties waarin wordt gezegd dat hij ongeneeslijk ziek is of zelfs overleden. Fans hoeven zich echter geen zorgen te maken: het gaat prima met de orkestleider, verzekert zijn zoon en woordvoerder Pierre Rieu.

16 april '25 ( 9:05)

Lil Kleine en Anna Groeneveld lijken hun relatie tweede kans te geven

Lil Kleine en Anna Groeneveld lijken hun relatie een tweede kans te geven. De rapper vertelde dinsdag in het programma van Jarno van der Wielen op SLAM! dat de twee nog steeds bij elkaar zijn.

16 april '25 ( 9:00)

Nieuwe reeks sequel Sex and the City vanaf 30 mei te zien op HBO Max

Fans van de Sex and the City-sequel And Just Like That... hoeven niet lang meer te wachten op een nieuw seizoen. De derde reeks is vanaf 30 mei te zien op HBO Max, heeft de streamingdienst dinsdag bekendgemaakt.

16 april '25 ( 8:35)

Eerste zitting tegen Marco Borsato 'over een paar maanden'

De eerste zitting in de zedenzaak tegen Marco Borsato vindt naar verwachting "over een paar maanden" plaats. Dat verwacht zijn advocaat Carry Knoops. Zij bevestigt dat het onderzoek "grotendeels" afgerond is. "Er gaan nog een paar stukken van ons naar de rechtbank. Maar het klopt dat het einde van het onderzoek in zicht is."

16 april '25 ( 8:30)

Veroordeling Peter Gillis geen reden om samenwerking Talpa te stoppen

De veroordeling van Peter Gillis dinsdag is voor Talpa Network op dit moment geen reden om de samenwerking met de realityster en vastgoedondernemer te stoppen. Gillis werd dinsdag door de rechtbank in Den Bosch veroordeeld tot een gevangenisstraf van twaalf maanden, waarvan zes voorwaardelijk, voor onder meer het jarenlang plegen van belastingfraude. Gillis besloot in hoger beroep te gaan.

15 april '25 (16:14)

Soundos vervangt Edson als jurylid van Holland's Got Talent

Soundos El Ahmadi is het nieuwe jurylid van Holland's Got Talent. Ze vervangt Edson da Graça, die door zijn nieuwe presentatieklus bij Expeditie Robinson geen tijd meer heeft voor de talentenjacht.