Muziekfeest op het Plein in Leeuwarden is 'goedmaakcadeautje' van AVROTROS

De puntentelling van het Eurovisie Songfestival zou in 2024 in Leeuwarden plaatsvinden. Vanwege de diskwalificatie van Joost Klein ging dit op het laatste moment toch niet door.
Songfestival met Joost Klein
Op het Songfestival van 2024 zou Klein Nederland vertegenwoordigen met Europapa. Omdat er tijdens de halve finale een incident met een cameravrouw gebeurde, werd Klein gediskwalificeerd.
Compensatiefeestje
Een feest werd het toen niet meer in Leeuwarden en Friesland. Daarom wilde Siteur de Friezen opnieuw een feestje aanbieden in de vorm van Muziekfeest op het Plein.
Verrassing
Het muziekfeest, dat ook nog eens zijn twintigste verjaardag viert, heeft voor Leeuwarden een verrassing klaarliggen. “Er gaat een miniconcert plaatsvinden van, op dit moment, een grote artiest. Met live band. Dat is ons cadeau aan Leeuwarden”, aldus Siteur. De artiest heeft een link met Noord-Nederland, maar dat is het enige dat Siteur erover kan zeggen.
Muziekfeest op het Plein vindt plaats op dinsdag 20 mei en is gratis toegankelijk. Het feest begint om 19.30 uur en de organisatie verwacht dat het plein tot aan de nok toe vol komt te staan.